Narol – Lubaczów – Rzeszów

Rozkład jazdy

NOWY ROZKŁAD JAZDY OBOWIĄZUJE OD 1 GRUDNIA 2019x
Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):D,6DD,n,z,6,7
Narol - ul. Rynek za Ratuszem05:3008:4512:40
Narol - ul. Bohaterów Września 193905:3208:4712:42
Płazów05:3908:5414:49
Kowalówka05:4208:5712:52
Cieszanów - ul. Dworcowa05:4709:0212:57
Cieszanów, Czereśnie05:5109:0613:01
Dachnów05:5509:1013:05
Lubaczów - ul. Mickiewicza - szpital06:0009:1513:10
Lubaczów - ul. Kolejowa - Dworzec PKP06:0209:1713:12
Lubaczów - ul. Unii Lubelskiej06:0409:1913:14
Lubaczów - ul. Wyszyńskiego - Tesco06:0609:2113:16
Oleszyce - szkoła06:1109:2613:21
Oleszyce - Rynek06:1209:2713:22
Zalesie06:1509:3013:25
Lipina06:1809:3313:28
Zapałów06:2609:4113:36
Ryszkowa Wola06:2909:4413:39
Makowisko - ul. Olchowa06:3209:4713:42
Makowisko06:3709:5213:47
Koniaczów06:4009:5513:50
Szówsko - ul. Zamojska06:4209:5713:52
Jarosław - ul. Tarnowska06:4510:0013:55
Jarosław - ul. Grunwaldzka06:4710:0213:57
Jarosław - ul. Słowackiego - Dworzec PKP06:4910:0413:59
Jarosław - ul. Jana Pawła II06:5110:0614:01
Jarosław - ul. Krakowska06:5310:0814:03
Jarosław - ul. Krakowska06:5510:1014:05
Wierzbna06:5910:1414:09
Przeworsk - ul. Lwowska07:0710:2214:17
Przeworsk07:1010:2514:20
Rogóżno07:1810:3314:28
Kosina07:2210:3714:32
Głuchów07:2610:4114:36
Kraczkowa - Dolna07:3410:4914:44
Kraczkowa - Tłoki07:3610:5114:46
Kraczkowa - Górna07:3810:5314:48
Krasne I07:4110:5614:51
Krasne - stacja paliw07:4210:5714:52
Krasne - Auchan07:4310:5814:53
Rzeszów - ul. Lwowska - szpital07:4611:0114:56
Rzeszów - ul. Lwowska - cmentarz07:4711:0214:57
Rzeszów - ul. Lwowska, Jednostka Wojskowa07:4911:0414:59
Rzeszów - ul. Twornickiego 7 - Dworzec Lokalny07:5211:0715:02
Oznaczenia (legenda poniżej):D,6DD,n,z,6,7

INFORMACJA TELEFONICZNA: 694 030 038 RZESZÓW – LUBACZÓW – NAROL

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia,
z – nie kursuje w Piątek po dniu Bożego Ciała,
6 – kursuje w soboty,
7 – kursuje w niedziele

Back to Top

Uwaga Pasażerowie!

Od dnia 18 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie: Narol - Lubaczów - Jarosław!

Narol - Jarosław: 05.00, 06.00, 06.45, 08.20, 09.45, 11.10, 12.20, 14.20, 15.10, 16.45
Jarosław - Narol: 06.45, 7.45, 08.45, 10.30, 12.00, 13.10, 14.10, 16.10, 17.10, 18.50

Od 26 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie Radzyń Podlaski - Stoczek Lukowski - Warszawa oraz Radzyń Podlaski - Wohyń

Radzyń - Warszawa: 04.00, 15.15
Warszaw - Radzyń: 07.45, 19.00

Radzyń - Wohyń: 05.30, 07.50, 12.00, 15.30
Wohyń - Radzyń: 06.05, 08.25, 12:40, 16.10

Nad kolejnymi połączeniami pracujemy. Prosimy śledzić naszego Facebooka oraz stronę internetową.

Pozdrawiamy Afar-Bus