Narol – Lubaczów – Jarosław

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy obowiązujący od 3 czerwca 2020 do odwołania.

KURSUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY – SPRAWDŹ LEGENDĘ

Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):D,n,zD,n,zD,f,n,zD,n,z,6D,n,zD,6D,n,z,f6D,n,zD,6D,n,z
Narol, ul. Rynek05:0006:0006:4508:2009:4511:1012:2013:1014:2015:1016:45
Narol, ul. Bohaterów Września 1939 r.05:0206:0206:4708:2209:4711:1212:2213:1214:2215:1216:47
Płazów, kierunek Ruda Różaniecka05:09-06:5408:2909:5411:19-13:19-15:19-
Płazów-06:09----12:29-14:29-16:54
Ruda Różaniecka, "Zabródek"05:17-07:0208:3710:0211:27-13:27-15:27-
Ruda Różaniecka, przy sklepie GS05:19-07:0408:3910:0411:29-13:29-15:29-
Doliny05:22-07:0708:4210:0711:32-13:32-15:32-
Kowalówka05:2506:1407:1008:4510:1011:3512:3413:3514:3915:3517:04
Cieszanów, ul. Dworcowa05:3006:1907:1508:5010:1511:4012:3913:4014:4415:4017:09
Cieszanów, ul. Czereśnie05:3406:2307:1908:5410:1911:4412:4313:4414:4815:4417:13
Dachnów05:3806:2707:2308:5810:2311:4812:4713:4814:5215:4817:17
Lubaczów, ul. Mickiewicza, szpital05:4306:3207:2809:0310:2811:5312:5213:5314:5715:5317:22
Lubaczów, ul. Kolejowa, dw. PKP05:4506:3407:3009:0510:3011:5512:5413:5514:5915:5517:24
Lubaczów, ul. Kościuszki, liceum--07:32--------
Lubaczów, ul. Unii Lubelskiej05:4706:3607:3509:0710:3211:5712:5613:5715:0115:5717:26
Lubaczów, ul. Wyszyńskiego, Tesco05:4906:3807:3709:0910:3411:5912:5813:5915:0315:5917:28
Oleszyce, szkoła05:5406:4307:4209:1410:3912:0413:0314:0415:0816:0417:33
Oleszyce, rynek05:5506:4407:4309:1510:4012:0513:0414:0515:0916:0517:34
Zalesie05:5806:4707:4609:1810:4312:0813:0714:0815:1216:0817:37
Lipina06:0106:5007:4909:2110:4612:1113:1014:1115:1516:1117:40
Zapałów06:0906:5807:5709:2910:5412:1913:1814:1915:2316:1917:48
Ryszkowa Wola06:1207:0108:0009:3210:5712:2213:2114:2215:2616:2217:51
Makowisko, ul. Olchowa06:1507:0408:0309:3511:0012:2513:2414:2515:2916:2517:54
Makowisko06:2007:0908:0809:4011:0512:3013:2914:3015:3416:3017:59
Koniaczów06:2307:1208:1109:4311:0812:3313:3214:3315:3716:3318:02
Szówsko, ul. Zamojska06:2507:1408:1309:4511:1012:3513:3414:3515:3916:3518:04
Jarosław, ul. Tarnowskiego06:2807:1708:1609:4811:1312:3813:3714:3815:4216:3818:07
Jarosław, ul. Grunwaldzka06:2907:1808:1709:4911:1412:3913:3814:3915:4316:3918:08
Jarosław, ul. Słowackiego, dw. PKP06:3007:1908:1809:5011:1512:4013:3914:4015:4416:4018:09
Oznaczenia (legenda poniżej):D,n,zD,n,zD,f,n,zD,n,z,6D,n,zD,6D,n,z,f6D,n,zD,6D,n,z

INFORMACJA TELEFONICZNA: 694 030 038JAROSŁAW – LUBACZÓW – NAROL

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
f – nie kursuje w okresie ferii świątecznych i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych,
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII,
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,
6 – kursuje w soboty.

Back to Top