Jarosław – Lubaczów – Narol

Rozkład jazdy

Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):D,n,zD,6D,n,zD,n,zD,6,7D,n,z,fDD,n,zD,6,7D,f,n,z
Jarosław, ul. Słowackiego, dw. PKP07:4509:3010:3012:0013:1014:1015:1016:1017:1019:15
Jarosław, ul. Tarnowskiego07:4709:3210:3212:0213:1214:1215:1216:1217:1219:17
Szówsko, ul. Zamojska07:4909:3410:3412:0413:1414:1415:1416:1417:1419:19
Koniaczów07:5109:3610:3612:0613:1614:1615:1616:1617:1619:21
Makowisko07:5409:3910:3912:0913:1914:1915:1916:1917:1919:24
Makowisko, ul. Olchowa07:5909:4410:4412:1413:2414:2415:2416:2417:2419:29
Ryszkowa Wola08:0209:4710:4712:1713:2714:2715:2716:2717:2719:32
Zapałów08:0509:5010:5012:2013:3014:3015:3016:3017:3019:35
Lipina08:1309:5810:5812:2813:3814:3815:3816:3817:3819:43
Zalesie08:1610:0111:0112:3113:4114:4115:4116:4117:4119:46
Oleszyce, Rynek08:2010:0511:0512:3513:4514:4515:4516:4517:4519:50
Oleszyce, szkoła08:2310:0811:0812:3813:4814:4815:4816:4817:4819:53
Lubaczów, ul. Wyszyńskiego - Tesco08:2810:1311:1312:4313:5314:5315:5316:5317:5319:58
Lubaczów, ul. Unii Lubelskiej08:3410:1911:1912:4913:5914:5915:5916:5917:5920:04
Lubaczów, ul. Kościuszki, Liceum----------
Lubaczów, ul. Kolejowa, dw. PKP08:3710:2211:2212:5214:0215:0216:0217:0218:0220:07
Lubaczów, ul. Mickiewicza, szpital08:3910:2411:2412:5414:0415:0416:0417:0418:0420:09
Dachnów, sklep08:4010:2511:2512:5514:0515:0516:0517:0518:0520:10
Dachnów, szkoła08:4110:2611:2612:5614:0615:0616:0617:0618:0620:11
Cieszanów, ul. Czereśnie08:4510:3011:3013:0014:1015:1016:1017:1018:1020:15
Cieszanów, ul. Dworcowa08:4910:3411:3413:0414:1415:1416:1417:1418:1420:19
Kowalówka08:5210:3711:3713:0714:1715:1716:1717:1718:1720:22
Doliny08:57-11:4213:1214:2215:2216:22-18:22-
Ruda Różaniecka, przy sklepie GS09:01-11:4613:1614:2615:2616:26-18:26-
Ruda Różaniecka, "Zabródek"09:05-11:5013:2014:3015:3016:30-18:30-
Płazów-10:45-----17:25-20:30
Płazów, z kierunku Ruda Różaniecka09:09-11:5413:2414:3415:3416:34-18:34-
Narol, ul. Bohaterów Września 1939 r.09:1710:5312:0213:3214:4215:4216:4217:3318:4220:38
Narol, ul Rynek09:1910:5512:0413:3414:4415:4416:4417:3518:4420:40
Oznaczenia (legenda poniżej):D,n,z,6D,6D,n,zD,n,zD,6,7D,n,z,fDD,n,zD,6,7D,f,n,z

INFORMACJA TELEFONICZNA: 694 030 038 NAROL – LUBACZÓW – JAROSŁAW

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
f – nie kursuje w okresie ferii świątecznych i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych,
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII,
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,
6 – kursuje w soboty,
7 – kursuje w niedziele.
Z – kursuje tylko do Oleszyc

Back to Top