Jarosław – Lubaczów – Narol

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy obowiązujący od 1 grudnia 2019 r.:

Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):D,n,zD,n,z,6D,f,n,zD,6,7D,n,z,6D,n,zD,6,7D,n,z,fD,6D,n,zD,6,7D,f,n,zD,n,zD,f,n,zD,n,z,7
Jarosław, ul. Słowackiego, dw. PKP06:4007:4508:4509:3010:3012:0013:1014:1015:1016:1017:1018:0018:5019:5021:10
Jarosław, ul. Tarnowskiego06:4207:4708:4709:3210:3212:0213:1214:1215:1216:1217:1218:0218:5219:5221:12
Szówsko, ul. Zamojska06:4407:4908:4909:3410:3412:0413:1414:1415:1416:1417:1418:0418:5419:5421:14
Koniaczów06:4607:5108:5109:3610:3612:0613:1614:1615:1616:1617:1618:0618:5619:5621:16
Makowisko06:4907:5408:5409:3910:3912:0913:1914:1915:1916:1917:1918:0918:5919:5921:19
Makowisko, ul. Olchowa06:5407:5908:5909:4410:4412:1413:2414:2415:2416:2417:2418:1419:0420:0421:24
Ryszkowa Wola06:5708:0209:0209:4710:4712:1713:2714:2715:2716:2717:2718:1719:0720:0721:27
Zapałów07:0008:0509:0509:5010:5012:2013:3014:3015:3016:3017:3018:2019:1020:1021:30
Lipina07:0808:1309:1309:5810:5812:2813:3814:3815:3816:3817:3818:2819:1820:1821:38
Zalesie07:1108:1609:1610:0111:0112:3113:4114:4115:4116:4117:4118:3119:2120:2121:41
Oleszyce, Rynek07:1508:2009:2010:0511:0512:3513:4514:4515:4516:4517:4518:3519:2520:2521:45
Oleszyce, szkoła07:1808:2309:2310:0811:0812:3813:4814:4815:4816:4817:4818:3819:2820:2821:48
Lubaczów, ul. Wyszyńskiego - Tesco07:2308:2809:2810:1311:1312:4313:5314:5315:5316:5317:5318:4319:3320:3321:53
Lubaczów, ul. Unii Lubelskiej07:2908:3409:3410:1911:1912:4913:5914:5915:5916:5917:5918:4919:3920:3921:59
Lubaczów, ul. Kościuszki, Liceum07:30--------------
Lubaczów, ul. Kolejowa, dw. PKP07:3208:3709:3710:2211:2212:5214:0215:0216:0217:0218:0218:5219:4220:4222:02
Lubaczów, ul. Mickiewicza, szpital07:3408:3909:3910:2411:2412:5414:0415:0416:0417:0418:0418:5419:4420:4422:04
Dachnów, sklep07:3508:4009:4010:2511:2512:5514:0515:0516:0517:0518:0518:5519:4520:4522:05
Dachnów, szkoła07:3608:4109:4110:2611:2612:5614:0615:0616:0617:0618:0618:5619:4620:4622:06
Cieszanów, ul. Czereśnie07:4008:4509:4510:3011:3013:0014:1015:1016:1017:1018:1019:0019:5020:5022:10
Cieszanów, ul. Dworcowa07:4408:4909:4910:3411:3413:0414:1415:1416:1417:1418:1419:0419:5420:5422:14
Kowalówka07:4708:5209:5210:3711:3713:0714:1715:1716:1717:1718:1719:0719:5720:5722:17
Doliny-08:5709:57-11:4213:1214:2215:2216:22-18:22----
Ruda Różaniecka, przy sklepie GS-09:0110:01-11:4613:1614:2615:2616:26-18:26----
Ruda Różaniecka, "Zabródek"-09:0510:05-11:5013:2014:3015:3016:30-18:30----
Płazów07:55--10:45-----17:25-19:1520:0521:0522:25
Płazów, z kierunku Ruda Różaniecka-09:0910:09-11:5413:2414:3415:3416:34-18:34----
Narol, ul. Bohaterów Września 1939 r.08:0309:1710:1710:5312:0213:3214:4215:4216:4217:3318:4219:2320:1321:1322:33
Narol, ul Rynek08:0509:1910:1910:5512:0413:3414:4415:4416:4417:3518:4419:2520:1521:1522:35
Oznaczenia (legenda poniżej):D,n,zD,n,z,6D,f,n,zD,6,7D,n,z,6D,n,zD,6,7D,n,z,fD,6D,n,zD,6,7D,f,n,zD,n,zD,f,n,zD,n,z,7

INFORMACJA TELEFONICZNA: 694 030 038 NAROL – LUBACZÓW – JAROSŁAW

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
f – nie kursuje w okresie ferii świątecznych i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych,
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII,
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,
6 – kursuje w soboty,
7 – kursuje w niedziele.

Back to Top