Jarosław – Lubaczów – Narol

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy obowiązujący od 3 czerwca 2020 do odwołania.

KURSUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY – SPRAWDŹ LEGENDĘ

Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):D,n,zD,n,zD,f,n,zD,n,z,6D,n,zD,6D,n,z,f6D,n,zD,6D,n,z
Jarosław, ul. Słowackiego, dw. PKP06:4007:4508:4510:3012:0013:1014:1015:1016:1017:1018:50
Jarosław, ul. Tarnowskiego06:4207:4708:4710:3212:0213:1214:1215:1216:1217:1218:52
Szówsko, ul. Zamojska06:4407:4908:4910:3412:0413:1414:1415:1416:1417:1418:54
Koniaczów06:4607:5108:5110:3612:0613:1614:1615:1616:1617:1618:56
Makowisko06:4907:5408:5410:3912:0913:1914:1915:1916:1917:1918:59
Makowisko, ul. Olchowa06:5407:5908:5910:4412:1413:2414:2415:2416:2417:2419:04
Ryszkowa Wola06:5708:0209:0210:4712:1713:2714:2715:2716:2717:2719:07
Zapałów07:0008:0509:0510:5012:2013:3014:3015:3016:3017:3019:10
Lipina07:0808:1309:1310:5812:2813:3814:3815:3816:3817:3819:18
Zalesie07:1108:1609:1611:0112:3113:4114:4115:4116:4117:4119:21
Oleszyce, Rynek07:1508:2009:2011:0512:3513:4514:4515:4516:4517:4519:25
Oleszyce, szkoła07:1808:2309:2311:0812:3813:4814:4815:4816:4817:4819:28
Lubaczów, ul. Wyszyńskiego - Tesco07:2308:2809:2811:1312:4313:5314:5315:5316:5317:5319:33
Lubaczów, ul. Unii Lubelskiej07:2908:3409:3411:1912:4913:5914:5915:5916:5917:5919:39
Lubaczów, ul. Kościuszki, Liceum07:30----------
Lubaczów, ul. Kolejowa, dw. PKP07:3208:3709:3711:2212:5214:0215:0216:0217:0218:0219:42
Lubaczów, ul. Mickiewicza, szpital07:3408:3909:3911:2412:5414:0415:0416:0417:0418:0419:44
Dachnów, sklep07:3508:4009:4011:2512:5514:0515:0516:0517:0518:0519:45
Dachnów, szkoła07:3608:4109:4111:2612:5614:0615:0616:0617:0618:0619:46
Cieszanów, ul. Czereśnie07:4008:4509:4511:3013:0014:1015:1016:1017:1018:1019:50
Cieszanów, ul. Dworcowa07:4408:4909:4911:3413:0414:1415:1416:1417:1418:1419:54
Kowalówka07:4708:5209:5211:3713:0714:1715:1716:1717:1718:1719:57
Doliny-08:5709:5711:4213:1214:2215:2216:22-18:22-
Ruda Różaniecka, przy sklepie GS-09:0110:0111:4613:1614:2615:2616:26-18:26-
Ruda Różaniecka, "Zabródek"-09:0510:0511:5013:2014:3015:3016:30-18:30-
Płazów07:55-------17:25-20:05
Płazów, z kierunku Ruda Różaniecka-09:0910:0911:5413:2414:3415:3416:34-18:34-
Narol, ul. Bohaterów Września 1939 r.08:0309:1710:1712:0213:3214:4215:4216:4217:3318:4220:13
Narol, ul Rynek08:0509:1910:1912:0413:3414:4415:4416:4417:3518:4420:15
Oznaczenia (legenda poniżej):D,n,zD,n,zD,f,n,zD,n,z,6D,n,zD,6D,n,z,f6D,n,zD,6D,n,z

INFORMACJA TELEFONICZNA: 694 030 038 NAROL – LUBACZÓW – JAROSŁAW

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
f – nie kursuje w okresie ferii świątecznych i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych,
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII,
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,
6 – kursuje w soboty.

Back to Top