Narol – Bełżec – Tomaszów Lubelski

Rozkład jazdy

Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):L,1-5L,1-5L,1-5L,1-5L,1-5L,1-5L,1-5
Narol07:0008:2010:1011:2513:0014:4516:20
Narol, PGR07:0208:2210:1211:2713:0314:4716:22
Kadłubiska07:0408:2410:1411:2913:0414:4916:24
Bełżec,P.K.07:0808:2810:1811:3313:0814:5316:28
Bełżec, SZK07:1008:3010:2011:3513:1014:5516:30
Bełżec, SKRZ07:1208:3210:2211:3713:1214:5716:32
Bełżec, D.K.07:1408:3410:2411:3913:1414:5916:34
Bełżec, SKRZ07:1608:3610:2611:4113:1615:0116:36
Jeziernia II07:1808:3810:2811:4313:1815:0316:38
Jeziernia I07:2008:4010:3011:4513:2015:0516:40
Kol. Łaszczówka07:2208:4210:3211:4713:2215:0716:42
Szkocki Dół07:2408:4410:3411:4913:2415:0916:44
Tomaszów Lubelski
ul.Lwowska - Szpital
07:2508:4510:3511:5013:2515:1016:45
Tomaszów Lubelski
ul.Lwowska
07:2608:4610:3611:5113:2615:1116:46
Tomaszów Lubelski
ul. A.Krajowej
07:2808:4810:3811:5313:2815:1316:48
Oznaczenia (legenda poniżej):L,1-5L,1-5L,1-5L,1-5L,1-5L,1-5L,1-5

INFORMACJA TELEFONICZNA: 694 030 038 TOMASZÓW LUBELSKI – BEŁŻEC – NAROL

Legenda:
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
L – nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych

Back to Top

Uwaga Pasażerowie!

Od dnia 18 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie: Narol - Lubaczów - Jarosław!

Narol - Jarosław: 05.00, 06.00, 06.45, 08.20, 09.45, 11.10, 12.20, 14.20, 15.10, 16.45
Jarosław - Narol: 06.45, 7.45, 08.45, 10.30, 12.00, 13.10, 14.10, 16.10, 17.10, 18.50

Od 26 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie Radzyń Podlaski - Stoczek Lukowski - Warszawa oraz Radzyń Podlaski - Wohyń

Radzyń - Warszawa: 04.00, 15.15
Warszaw - Radzyń: 07.45, 19.00

Radzyń - Wohyń: 05.30, 07.50, 12.00, 15.30
Wohyń - Radzyń: 06.05, 08.25, 12:40, 16.10

Nad kolejnymi połączeniami pracujemy. Prosimy śledzić naszego Facebooka oraz stronę internetową.

Pozdrawiamy Afar-Bus