Kąkolewnica – Radzyń Podlaski

Rozkład jazdy

Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):S, VS, VS, VS, VS, V
Kąkolewnica07:1008:2512:3514:3516:05
Kąkolewnica07:1208:2712:3714:3716:07
Kolonia Jurki07:1508:3012:4014:4016:10
Żakowola Radzyńska07:1708:3212:4214:4216:12
Turów07:1908:3412:4414:4416:14
Turów07:2108:3612:4614:4616:16
Turów07:2208:3712:4714:4716:17
Bedlno Radzyńskie07:2408:3912:4914:4916:19
Białka07:2608:4112:5114:5116:21
Radzyń Podlaski
ul. Budowlanych
07:2908:4412:5414:5416:24
Radzyń Podlaski
ul. Międzyrzecka
07:3008:4512:5514:5516:25
Radzyń Podlaski
ul. Lubelska 2
07:3308:4812:5814:5816:28
Radzyń Podlaski
ul. Zabielska
07:3708:5213:0215:0216:32
Oznaczenia (legenda poniżej):S, VS, VS, VS, VS, V

INFORMACJA TELEFONICZNA: 667 833 633 RADZYŃ PODLASKI – KĄKOLEWNICA

Legenda:
S – kursuje w dni nauki szkolnej
V – kurs przyśpieszony

Back to Top

Uwaga Pasażerowie!

Od dnia 18 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie: Narol - Lubaczów - Jarosław!

Narol - Jarosław: 05.00, 06.00, 06.45, 08.20, 09.45, 11.10, 12.20, 14.20, 15.10, 16.45
Jarosław - Narol: 06.45, 7.45, 08.45, 10.30, 12.00, 13.10, 14.10, 16.10, 17.10, 18.50

Od 26 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie Radzyń Podlaski - Stoczek Lukowski - Warszawa oraz Radzyń Podlaski - Wohyń

Radzyń - Warszawa: 04.00, 15.15
Warszaw - Radzyń: 07.45, 19.00

Radzyń - Wohyń: 05.30, 07.50, 12.00, 15.30
Wohyń - Radzyń: 06.05, 08.25, 12:40, 16.10

Nad kolejnymi połączeniami pracujemy. Prosimy śledzić naszego Facebooka oraz stronę internetową.

Pozdrawiamy Afar-Bus