Lublin – Czemierniki – Radzyń Podlaski

Rozkład jazdy

Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):D, VD, V
Lublin
ul. Ruska
06:5515:50
Lublin
ul. Unicka
06:5815:53
Lublin
ul. Spółdzielczości Pracy
07:0115:56
Lubartów
ul. Słowackiego (skrzyż. z ul. Firleja, przystanek nr 25)
07:2516:20
Lubartów
ul. Słowackiego (skrzyż. z ul. Wierzbową, przystanek nr 29)
07:2616:21
Szczekarków Szkoła07:2916:24
Górka Lubartowska II07:3616:31
Leszkowice II07:4016:35
Kamienowola07:4516:40
Cegielnia07:4816:43
Wygnanów07:5616:51
Czemierniki08:0116:56
Skoki08:0416:59
Niewęgłosz Szkoła08:0817:03
Marynin OHP08:1217:07
Radzyń Podlaski
ul. Lubelska 2
08:1617:11
Radzyń Podlaski
ul. Warszawska
08:1817:13
Radzyń Podlaski
ul. Zabielska
08:2017:15
Oznaczenia (legenda poniżej):D, VD, V

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
V – kurs przyśpieszony

 

INFORMACJA TELEFONICZNA: 667 833 633 RADZYŃ PODLASKI – CZEMIERNIKI – LUBLIN

Back to Top

Uwaga Pasażerowie!

Od dnia 18 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie: Narol - Lubaczów - Jarosław!

Narol - Jarosław: 05.00, 06.00, 06.45, 08.20, 09.45, 11.10, 12.20, 14.20, 15.10, 16.45
Jarosław - Narol: 06.45, 7.45, 08.45, 10.30, 12.00, 13.10, 14.10, 16.10, 17.10, 18.50

Od 26 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie Radzyń Podlaski - Stoczek Lukowski - Warszawa oraz Radzyń Podlaski - Wohyń

Radzyń - Warszawa: 04.00, 15.15
Warszaw - Radzyń: 07.45, 19.00

Radzyń - Wohyń: 05.30, 07.50, 12.00, 15.30
Wohyń - Radzyń: 06.05, 08.25, 12:40, 16.10

Nad kolejnymi połączeniami pracujemy. Prosimy śledzić naszego Facebooka oraz stronę internetową.

Pozdrawiamy Afar-Bus