Warszawa – Łuków – Radzyń Podlaski

Rozkład jazdy

NIE TRAĆ CZASU! KUP BILET PRZEZ INTERNET!

Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):LL
Warszawa
Plac Defilad
07:4519:00
Warszawa
ul. Wiatraczna
07:5919:14
Seroczyn09:1120:26
Stoczek Łukowski
Plac T. Kościuszki
09:1920:34
Jedlanka09:3020:45
Dąbie09:4220:57
Sięciaszka09:4521:00
Łuków
ul. Łapiguz II
09:4921:04
Łuków
ul. Warszawska
09:5121:06
Łuków
ul. Piłsudskiego
09:5321:08
Łuków
ul. Wyszyńskiego
09:5521:10
Radzyń Podlaski
ul. Zabielska
10:3221:47
Oznaczenia (legenda poniżej):LL

INFORMACJA TELEFONICZNA: 667 833 633 RADZYŃ PODLASKI – ŁUKÓW – WARSZAWA

Legenda:
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
V – kurs przyspieszony
5 – kursuje w piątki
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele

Back to Top

Uwaga Pasażerowie!

Od dnia 18 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie: Narol - Lubaczów - Jarosław!

Narol - Jarosław: 05.00, 06.00, 06.45, 08.20, 09.45, 11.10, 12.20, 14.20, 15.10, 16.45
Jarosław - Narol: 06.45, 7.45, 08.45, 10.30, 12.00, 13.10, 14.10, 16.10, 17.10, 18.50

Od 26 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie Radzyń Podlaski - Stoczek Lukowski - Warszawa oraz Radzyń Podlaski - Wohyń

Radzyń - Warszawa: 04.00, 15.15
Warszaw - Radzyń: 07.45, 19.00

Radzyń - Wohyń: 05.30, 07.50, 12.00, 15.30
Wohyń - Radzyń: 06.05, 08.25, 12:40, 16.10

Nad kolejnymi połączeniami pracujemy. Prosimy śledzić naszego Facebooka oraz stronę internetową.

Pozdrawiamy Afar-Bus