Łuków – Stoczek – Warszawa

Rozkład jazdy

NIE TRAĆ CZASU! KUP BILET PRZEZ INTERNET!

PrzystankiGodziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):V,dV,d
Łuków
ul. Wyszyńskiego
04:3015:50
Łuków
ul. Piłsudskiego
04:3215:52
Łuków
ul. Warszawska
04:3415:54
Łuków
ul. Łapiguz II
04:3615:56
Sięciaszka04:4016:00
Dąbie04:4316:03
Jedlanka04:5516:15
Stoczek Łukowski
Plac T. Kościuszki
05:0616:26
Seroczyn05:1416:34
Warszawa
ul. Wiatraczna
06:2617:44
Warszawa
Plac Defilad
06:4018:00
Oznaczenia (legenda poniżej):V,dV,d

INFORMACJA TELEFONICZNA: 667 833 633 WARSZAWA – STOCZEK – ŁUKÓW

Legenda:
L – nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych

Back to Top

Uwaga Pasażerowie!

Od dnia 18 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie: Narol - Lubaczów - Jarosław!

Narol - Jarosław: 05.00, 06.00, 06.45, 08.20, 09.45, 11.10, 12.20, 14.20, 15.10, 16.45
Jarosław - Narol: 06.45, 7.45, 08.45, 10.30, 12.00, 13.10, 14.10, 16.10, 17.10, 18.50

Od 26 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie Radzyń Podlaski - Stoczek Lukowski - Warszawa oraz Radzyń Podlaski - Wohyń

Radzyń - Warszawa: 04.00, 15.15
Warszaw - Radzyń: 07.45, 19.00

Radzyń - Wohyń: 05.30, 07.50, 12.00, 15.30
Wohyń - Radzyń: 06.05, 08.25, 12:40, 16.10

Nad kolejnymi połączeniami pracujemy. Prosimy śledzić naszego Facebooka oraz stronę internetową.

Pozdrawiamy Afar-Bus