Wohyń – Radzyń Podlaski

Rozkład jazdy

Przystanki
Godziny odjazdów
Oznaczenia (legenda poniżej):L, 1-5L, 1-5L, 1-5L, 1-5
Wohyń
ul. 9 Września 1939
06:0508:2512:4016:10
Branica Suchowolska06:1108:3112:4616:16
Branica Suchowolska06:1408:3412:4916:19
Branica Radzyńska III06:1508:3512:5016:20
Branica Radzyńska II06:1708:3712:5216:22
Branica Radzyńska I06:2008:4012:5516:25
Marynin06:2208:4212:5716:27
Marynin
OHP
06:2308:4312:5816:28
Radzyń Podlaski
ul. Lubelska
06:2608:4613:0116:31
Radzyń Podlaski
ul. Warszawska
06:2808:4813:0316:33
Radzyń Podlaski
ul. Zabielska
06:3008:5013:0516:35
Oznaczenia (legenda poniżej):L, 1-5L, 1-5L, 1-5L, 1-5

INFORMACJA TELEFONICZNA: 667 833 633 RADZYŃ PODLASKI – WOHYŃ

Legenda:
L – nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku

Back to Top

Uwaga Pasażerowie!

Od dnia 18 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie: Narol - Lubaczów - Jarosław!

Narol - Jarosław: 05.00, 06.00, 06.45, 08.20, 09.45, 11.10, 12.20, 14.20, 15.10, 16.45
Jarosław - Narol: 06.45, 7.45, 08.45, 10.30, 12.00, 13.10, 14.10, 16.10, 17.10, 18.50

Od 26 maja 2020 r. wznawiamy połączenia na trasie Radzyń Podlaski - Stoczek Lukowski - Warszawa oraz Radzyń Podlaski - Wohyń

Radzyń - Warszawa: 04.00, 15.15
Warszaw - Radzyń: 07.45, 19.00

Radzyń - Wohyń: 05.30, 07.50, 12.00, 15.30
Wohyń - Radzyń: 06.05, 08.25, 12:40, 16.10

Nad kolejnymi połączeniami pracujemy. Prosimy śledzić naszego Facebooka oraz stronę internetową.

Pozdrawiamy Afar-Bus