Narol – Lubaczów – Jarosław

Rozkład jazdy

Przystanki
Godziny odjazdów
Narol, ul. Rynek04:5005:5006:4507:3008:3009:1510:0011:1012:1013:0014:0015:0516:0016:4517:4019:30
Narol, ul. Bohaterów Września 1939 r.04:5205:5206:4707:3208:3209:1710:0211:1212:1213:0214:0215:0716:0216:4717:4219:32
Płazów04:5705:5706:5207:3708:3709:2210:0711:1712:1713:0714:0715:1216:0716:5217:4719:37
Ruda Różaniecka, "Zabródek"05:0206:0206:57-08:42-10:1211:2212:2213:12-15:17---19:42
Ruda Różaniecka, przy sklepie GS05:0406:0406:59-08:44-10:1411:2412:2413:14-15:19---19:44
Doliny05:0806:0807:03-08:48-10:1811:2812:2813:18-15:23---19:48
Kowalówka05:1206:1207:0707:4408:5209:2910:2211:3212:3213:2214:1415:2716:1416:5917:5419:52
Cieszanów, ul. Dworcowa05:1706:1707:1207:4908:5709:3410:2711:3712:3713:2714:1915:3216:1917:0417:5919:57
Cieszanów, ul. Czereśnie skrzyż.05:2006:2007:1707:5209:0009:3710:3011:4012:4013:3014:2215:3516:2217:0718:0220:00
Dachnów, szkoła05:2406:2407:1907:5609:0409:4110:3411:4412:4413:3414:2615:3916:2617:1118:0620:04
Dachnów, sklep05:2606:2607:2107:5809:0609:4310:3611:4612:4613:3614:2815:4116:2817:1318:0820:06
Lubaczów, ul. Mickiewicza, szpital05:3006:3007:2508:0209:1009:4710:4011:5012:5013:4014:3215:4516:3217:1718:1220:10
Lubaczów, ul. Kolejowa, dw. PKP05:3206:3207:2708:0409:1209:4910:4211:5212:5213:4114:3415:4716:3417:1918:1420:12
Lubaczów, ul. Kościuszki, liceum--07:29------13:4214:36-----
Lubaczów, ul. Unii Lubelskiej05:3406:3407:3108:0609:1409:5110:4411:5412:5413:4614:4015:4916:3617:2118:1620:14
Lubaczów, ul. Wyszyńskiego, Tesco05:3606:3607:3308:0809:1609:5310:4611:5612:5613:4814:4215:5116:3817:2318:1820:16
Oleszyce, szkoła05:4206:4207:3908:1409:2209:5910:5212:0213:0213:5414:4815:5716:4417:2818:2320:22
Oleszyce, rynek05:4406:4407:4108:1609:2410:0110:5412:0413:0413:5614:5015:5916:4617:3018:2520:24
Zalesie05:4706:4707:4408:1909:2710:0410:5712:0713:0713:5914:5316:0216:4917:3318:2820:27
Lipina05:5106:5107:4808:2309:3110:0811:0112:1113:1114:0314:5716:0616:5317:3718:3220:31
Zapałów05:5906:5907:5608:3109:3910:1611:0912:1913:1914:1115:0516:1417:0117:4518:4020:39
Ryszkowa Wola06:0207:0207:5908:3409:4210:1911:1212:2213:2214:1415:0816:1717:0417:4918:4420:42
Makowisko, ul. Olchowa06:0507:0508:0208:3709:4510:2211:1512:2513:2514:1715:1116:2017:0717:5218:4720:45
Makowisko06:0907:0908:0608:4109:4910:2611:1912:2913:2914:2115:1516:2417:1117:5618:5120:49
Koniaczów06:1107:1108:0808:4309:5110:2811:2112:3113:3114:2315:1716:2617:1317:5818:5320:51
Szówsko, ul. Zamojska06:1307:1308:1008:4509:5310:3011:2312:3313:3314:2515:1916:2817:1518:0018:5520:53
Jarosław, ul. Tarnowskiego06:1507:1508:1208:4709:5510:3211:2512:3513:3514:2715:2116:3017:1718:0218:5720:55
Jarosław, ul. Grunwaldzka06:1707:1708:1408:4909:5710:3411:2712:3713:3714:2915:2316:3217:1918:0418:5920:57
Jarosław, ul. Słowackiego, dw. PKP06:1907:1908:1608:5109:5910:3611:2912:3913:3914:3215:2516:3417:2118:0619:0120:59
D,d,n,
z,R
D,d,n,
6,R
D,d,n,
z,R
D,d,n,
6,7,z
D,d,n,
z,R
D,d,n,6D,d,n,
z,R
D,d,n,
6,7,R
D,d,n,
z,R
D,d,n,
6,z,R
D,d,nD,d,n,
6,7,z,R
D,d,n,zD,d,nD,d,n,zD,d,n,
7,z,R

INFORMACJA TELEFONICZNA: 694 030 038JAROSŁAW – LUBACZÓW – NAROL

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII,
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,
6 – kursuje w sobotę,
7 – kursuje w niedziele
R – kurs przez Rudę Różaniecką

Back to Top