Jarosław – Lubaczów – Narol

Rozkład jazdy

Przystanki
Godziny odjazdów
Jarosław, ul. Słowackiego, dw. PKP06:4007:5008:5009:2010:3011:1512:0013:0014:1015:1016:1017:1017:4518:3019:1521:10
Jarosław, ul. Tarnowskiego06:4307:5308:5309:2310:3311:1812:0313:0314:1315:1316:1317:1317:4818:3319:1821:13
Szówsko, ul. Zamojska06:4507:5508:5509:2510:3511:2012:0513:0514:1515:1516:1517:1517:5018:3519:2021:15
Koniaczów06:4707:5708:5709:2710:3711:2212:0713:0714:1715:1716:1717:1717:5218:3719:2221:17
Makowisko06:5008:0009:0009:3010:4011:2512:1013:1014:2015:2016:2017:2017:5518:4019:2521:20
Makowisko, ul. Olchowa06:5408:0409:0409:3410:4411:2912:1413:1414:2415:2416:2417:2417:5918:4419:2921:24
Ryszkowa Wola06:5808:0809:0809:3810:4811:3312:1813:1814:2815:2816:2817:2818:0318:4819:3321:28
Zapałów07:0208:1209:1209:4210:5211:3712:2213:2214:3215:3216:3217:3218:0718:5219:3721:32
Lipina07:1108:2109:2109:5111:0111:4612:3113:3114:4115:4116:4117:4118:1619:0119:4621:41
Zalesie07:1508:2509:2509:5511:0511:5012:3513:3514:4515:4516:4517:4518:2019:0519:5021:45
Oleszyce, rynek07:1808:2909:2909:5911:0911:5412:3913:3914:4915:4916:4917:4918:2419:0919:5421:49
Oleszyce, szkoła07:2008:3109:3110:0111:1111:5612:4113:4114:5115:5116:5117:5118:2619:1119:5621:51
Lubaczów, ul. Wyszyńskiego Tesco07:2608:3609:3610:0611:1612:0112:4513:4514:5515:5516:5517:5518:3019:1620:0121:55
Lubaczów, ul. Unii Lubelskiej07:2808:3809:3810:0811:1812:0312:4713:4714:5715:5716:5717:5718:3219:1820:0321:57
Lubaczów, ul. Kościuszki, liceum07:33------13:5215:02-------
Lubaczów, ul. Kolejowa, dw. PKP07:3608:4009:4010:1011:2012:0512:4913:5515:0515:5916:5917:5918:3419:2020:0521:59
Lubaczów, ul. Mickiewicza, szpital07:3808:4209:4210:1211:2212:0712:5113:5715:0716:0117:0118:0118:3619:2220:0722:01
Dachnów, sklep07:4108:4409:4410:1411:2412:0912:5314:0015:1016:0317:0318:0318:3819:2420:0922:03
Dachnów, szkoła07:4308:4609:4610:1611:2612:1112:5514:0215:1216:0517:0518:0518:4019:2620:1122:05
Cieszanów, ul. Czereśnie, skrzyż.07:4708:5109:5110:2111:3112:1513:0014:0515:1516:1017:1018:1018:4519:3120:1522:10
Cieszanów, ul. Dworcowa07:4908:5309:5310:2311:3312:1713:0214:0715:1716:1217:1218:1218:4719:3320:1722:12
Kowalówka07:5408:5809:5810:3011:4012:2413:0914:1315:2316:1917:1918:1918:5419:4020:2422:19
Doliny07:5609:0010:00-11:42-13:1114:1715:2716:21-18:21---22:21
Ruda Różaniecka, przy sklepie GS08:0009:0410:04-11:46-13:1514:2115:3116:25-18:25---22:25
Ruda Różaniecka, "Zabródek"08:0209:0610:06-11:48-13:1714:2315:3316:27-18:27---22:27
Płazów08:0709:1110:1110:3611:5312:3013:2214:2815:3816:3217:2518:3219:0019:4620:3022:32
Narol, ul. Bohaterów Września 1939 r.08:1309:1710:1710:4211:5912:3613:2814:3415:4416:3617:3118:3619:0619:5220:3622:36
Narol, ul Rynek08:1509:1910:1910:4412:0112:3813:3014:3615:4616:3817:3318:3819:0819:5420:3822:38
D,d,n,
z,R
D,d,n,
6,R
D,d,n,
z,R
D,d,n,
6,7,z
D,d,n,
z,R
D,d,n,6D,d,n,
z,R
D,d,n,
6,7,R
D,d,n,
z,R
D,d,n,
6,R
D,d,nD,d,n,
6,7,z,R
D,d,n,zD,d,nD,d,n,zD,d,n,
7,z,R

INFORMACJA TELEFONICZNA: 694 030 038 NAROL – LUBACZÓW – JAROSŁAW

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII,
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,
6 – kursuje w sobotę,
7 – kursuje w niedziele
R – kurs przez Rudę Różaniecką

Back to Top