Łączymy siły z PolskiBus.com! Nowe miasta na platformie PolskiBus.com

polskibus-afar

  • PolskiBus.com i AfarBus rozpoczynają współpracę partnerską
  • Radzyń Podlaski i Łuków dostępne na platformie PolskiBus.com
  • To już dziesiąta firma przewozowa, która wzmacnia ofertę PolskiBus.com

PolskiBus.com i AfarBus łączą siły! To kolejny krok w dalszym rozwoju siatki połączeń na terenie Lubelszczyzny. Dzięki nowej współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o dwa nowe miasta – Radzyń Podlaski i Łuków. Pierwsze kursy będą realizowane już od 23 grudnia, a bilety rozpoczynające się od 1 zł + 1 zł są już dostępne na stronie www.polskibus.com.

Z przyjemnością informuję, że już dziesiąty przewoźnik dołącza do platformy PolskiBus.com. Popularne miasta Lubelszczyzny, które dzięki współpracy z AfarBus wchodzą do naszej oferty mają duży potencjał i są bardzo ciekawą, nową propozycją dla naszych Klientów. Pasażerowie z Radzynia i Łukowa już teraz mogą planować swoją podróż komfortowym autokarem w atrakcyjnych, dynamicznych cenach zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W ramach nowej współpracy od 23 grudnia do dyspozycji pasażerów zostaną oddane po dwa kursy dziennie w każdą stronę. Podróż zaczynać się będzie o godzinie 10:30 i 18:30 na przystanku przy Placu Defilad, następny przystanek będzie w Łukowie, gdzie autokar będzie się zatrzymywać na przystanku pod kościołem pw. „Przemienienia Pańskiego” o godzinie 12:25 oraz 20:25, a następnie przyjedzie do Radzynia Podlaskiego i zatrzyma się na przystanku przy ul. Lubelskiej o godzinie 12:58 i 20:58. Wyjazdy w kierunku Warszawy będą się odbywać z Radzynia Podlaskiego o 7:34 i 15:34, a z Łukowa 8:07 i 16:07.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary marki Setra. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, gniazdka elektryczne i komfortowe odchylane fotele. Na przednim wyświetlaczu będzie znajdowało się oznaczenie linii AF1 wraz z nazwami miast. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów AfarBus, który dostępny jest pod adresem:
http://afarbus.pl/o-firmie/regulamin-przewoznika/.

Dodatkowe informacje:

PolskiBus.com to najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy, będący liderem rynku. W jego korzystnej cenowo ofercie Pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić na stronie www.polskibus.com już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras, docierając do 25 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami, platforma PolskiBus.com integruje również 34 dodatkowe linie, docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam, Dusseldorf, Hamburg, Lwów, Ryga, Wilno, Zurych oraz polskich m.in. Augustów, Biała Podlaska, Białowieża, Białystok, Kołobrzeg, Polańczyk, Przemyśl, Siedlce, Suwałki, Węgorzewo czy Zamość. Oferta dostępna na www.polskibus.com to aż 50 linii łączących aż 126 miast w Polsce i za granicą.

Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 20 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu Pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Biuro Prasowe PolskiBus.com:
Piotr Pogonowski
PolskiBus.com
piotr.pogonowski@polskibus.com
+48 513 284 019

Ewa Kowalczyk
PolskiBus.com
ewa.kowalczyk@polskibus.com
+48 506 162 663